HBWS1608-82NJ | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | HBWS1608-82NJ |
Opis | FIXED IND 82NH 400MA 540 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 82 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 400 mA Maks. 540mOhm 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 540mOhm |
Prod. | Q przy częst. 35 przy 150MHz |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 1,7GHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 150 MHz |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,041" (1,60mm x 1,05mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,041" (1,05mm) |