HBWS1608-47NJ
Numer produktu DigiKey
5262-HBWS1608-47NJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-HBWS1608-47NJCT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-HBWS1608-47NJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HBWS1608-47NJ
Opis
FIXED IND 47NH 600MA 280 MOHM
Szczegółowy opis
47 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 600 mA Maks. 280mOhm 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 280mOhm
Prod.
Q przy częst.
40 przy 200MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
2GHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
200 MHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,041" (1,60mm x 1,05mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,041" (1,05mm)