HBWS1608-27NJ
Numer produktu DigiKey
5262-HBWS1608-27NJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-HBWS1608-27NJCT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-HBWS1608-27NJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HBWS1608-27NJ
Opis
FIXED IND 27NH 600MA 220 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 nH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 600 mA Maks. 220mOhm 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 220mOhm
Prod.
Q przy częst.
40 przy 250MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
2,8GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
250 MHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,041" (1,60mm x 1,05mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,041" (1,05mm)