HBLS1005-R18J_M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | HBLS1005-R18J_M |
Opis | FIXED IND 180NH 150MA 3.38 OHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 180 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 150 mA Maks. 3,38Ohm 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 3,38Ohm |
Prod. | Q przy częst. 8 przy 100MHz |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 500MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 MHz |
Typ Wielowarstwowe | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne) |
Indukcyjność | Obudowa dostawcy urządzenia 0402 (1005 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,022" (0,55mm) |