HBLS1005-7N5J_M
Numer produktu DigiKey
5262-HBLS1005-7N5J_MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-HBLS1005-7N5J_MCT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-HBLS1005-7N5J_MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HBLS1005-7N5J_M
Opis
FIXED IND 7.5NH 300MA 310 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7.5 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 300 mA Maks. 310mOhm 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 310mOhm
Prod.
Q przy częst.
8 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
4,2GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)