HBLS1005-2N2S_M
Numer produktu DigiKey
5262-HBLS1005-2N2S_MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-HBLS1005-2N2S_MCT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-HBLS1005-2N2S_MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HBLS1005-2N2S_M
Opis
FIXED IND 2.2NH 300MA 150 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 300 mA Maks. 150mOhm 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 150mOhm
Prod.
Q przy częst.
8 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
6GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±0,3nH
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)