EBMS060303A600 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | EBMS060303A600 |
Opis | FERRITE BEAD 60 OHM 0201 1LN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 60 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0201 (0603 metryczne) 300mA 350mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd znamionowy (maks.) 300mA |
Producent Max Echo | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 350mOhm |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ filtra Linia sygnału | Wysokość (maks.) 0,012" (0,30mm) |
Liczba linii 1 | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Impedancja przy częstotliwości 60 Ohms @ 100 MHz |