EBMS060303A600
Numer produktu DigiKey
5262-EBMS060303A600TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-EBMS060303A600CT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-EBMS060303A600DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EBMS060303A600
Opis
FERRITE BEAD 60 OHM 0201 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0201 (0603 metryczne) 300mA 350mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
300mA
Producent
Max Echo
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
350mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,012" (0,30mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
60 Ohms @ 100 MHz