BCMS565018I151 5A
Numer produktu DigiKey
5262-BCMS565018I1515ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-BCMS565018I1515ACT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-BCMS565018I1515ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BCMS565018I151 5A
Opis
FERRITE BEAD 150 OHM 2220 1LN
Szczegółowy opis
150 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 2220 (5650 metryczne) 5A 15mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
15mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2220 (5650 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,071" (1,80mm)
Rozmiar / wymiar
0,220" x 0,200" (5,59mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
150 Ohms @ 100 MHz