BCMS565018I101 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | BCMS565018I101 |
Opis | FERRITE BEAD 100 OHM 2220 1LN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 2220 (5650 metryczne) 6A 6mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd znamionowy (maks.) 6A |
Producent Max Echo | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 6mOhm |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ filtra Linia zasilająca | Wysokość (maks.) 0,071" (1,80mm) |
Liczba linii 1 | Rozmiar / wymiar 0,220" x 0,200" (5,59mm x 5,08mm) (dł. x szer.) |
Impedancja przy częstotliwości 100 Ohms @ 100 MHz |