BCMS322513A600
Numer produktu DigiKey
5262-BCMS322513A600TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-BCMS322513A600CT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-BCMS322513A600DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BCMS322513A600
Opis
FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
Szczegółowy opis
60 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1210 (3225 metryczne) 6A 8mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
6A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
8mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,051" (1,30mm)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
60 Ohms @ 100 MHz