BCMS321611A800 4A
Numer produktu DigiKey
5262-BCMS321611A8004ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-BCMS321611A8004ACT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-BCMS321611A8004ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BCMS321611A800 4A
Opis
FERRITE BEAD 80 OHM 1206 1LN
Szczegółowy opis
80 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1206 (3216 metryczne) 4A 20mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
4A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
20mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,043" (1,10mm)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
80 Ohms @ 100 MHz