BCMS201209A800 5A RDC01
Numer produktu DigiKey
5262-BCMS201209A8005ARDC01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-BCMS201209A8005ARDC01CT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-BCMS201209A8005ARDC01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BCMS201209A800 5A RDC01
Opis
FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
Szczegółowy opis
80 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 5A 10mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
10mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,035" (0,90mm)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
80 Ohms @ 100 MHz