BCMS201209A300
Numer produktu DigiKey
5262-BCMS201209A300TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-BCMS201209A300CT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-BCMS201209A300DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BCMS201209A300
Opis
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 6A 8mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
6A
Producent
Max Echo
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
8mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,035" (0,90mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
30 Ohms @ 100 MHz