BCAS160808A601
Numer produktu DigiKey
5262-BCAS160808A601TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-BCAS160808A601CT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-BCAS160808A601DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BCAS160808A601
Opis
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Szczegółowy opis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 100mA 900mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
100mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
900mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,031" (0,80mm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 100 MHz