BCAS100505B471
Numer produktu DigiKey
5262-BCAS100505B471TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-BCAS100505B471CT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-BCAS100505B471DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BCAS100505B471
Opis
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Szczegółowy opis
470 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 300mA 800mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
300mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
800mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,020" (0,50mm)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
470 Ohms @ 100 MHz