BCAS100505A301
Numer produktu DigiKey
5262-BCAS100505A301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5262-BCAS100505A301CT-ND - Taśma cięta (CT)
5262-BCAS100505A301DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BCAS100505A301
Opis
FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
300 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 200mA 800mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
200mA
Producent
Max Echo
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
800mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,020" (0,50mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
300 Ohms @ 100 MHz