MS544-10S
Numer produktu DigiKey
2333-MS544-10S-ND
Producent
Numer produktu producenta
MS544-10S
Opis
RF SHIELD 0.941"X2.142" SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ekrany RF Osłona ekranująca, 1-częściowa 0,941" (23,90mm) X 2,142" (54,40mm) Bez wentylacji Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MS544-10S Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Wysokość - całkowita
0,295" (7,50mm)
Producent
Masach Tech Ltd.
Długość - całkowita
2,142" (54,40mm)
Seria
Szerokość - ogólna
0,941" (23,90mm)