MS233-10F
Numer produktu DigiKey
2333-MS233-10F-ND
Producent
Numer produktu producenta
MS233-10F
Opis
RF SHIELD 0.689"X0.917" SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ekrany RF Ramka 0,689" (17,50mm) X 0,917" (23,30mm) Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MS233-10F Modele
Kategoria
Wysokość - całkowita
0,130" (3,30mm)
Producent
Masach Tech Ltd.
Długość - całkowita
0,917" (23,30mm)
Seria
Szerokość - ogólna
0,689" (17,50mm)