CM23-1.9-01AC
Numer produktu DigiKey
1681-1000-ND
Producent
Numer produktu producenta
CM23-1.9-01AC
Opis
TEM 8.18X6.02X1.65MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 3,4W przy 27°C 1.9 A 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CM23-1.9-01AC Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Wysokość
1,65mm
Producent
Marlow Industries, Inc.
Liczba stopni
1
Seria
Prąd - maks.
1.9 A
Opakowanie
Taca
Napięcie - maks.
2.8 V
Status części
Nieaktualne
Rezystancja
1.23 Ohms
Typ
TEC (chłodnica termoelektryczna)
Temperatura robocza
85°C
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 8,18mm x 6,02mm (dł. x szer.)
Funkcje
Przewody odprowadzenia, metalizacja powierzchni zewnętrznych (obydwie strony)
Qmax przy Th
3,4W przy 27°C
Bazowy numer produktu
Delta Tmax przy Th
71°C przy 27°C