SCE048MA3CTB
Numer produktu DigiKey
458-1106-ND
Producent
Numer produktu producenta
SCE048MA3CTB
Opis
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Wskaźnik, napęd wewnętrzny Piezoelektryczne 20mA 2,9kHz 75dB przy 28V, 61cm Montaż panelowy Kostka zaciskowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SCE048MA3CTB Modele
Kategoria
Tryb roboczy
Jednotonowy
Producent
Mallory Sonalert Products Inc.
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
75dB przy 28V, 61cm
Seria
Prąd - zasilania
20mA
Opakowanie
Zbiorcze
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 65°C
Obwód sterownika
Wskaźnik, napęd wewnętrzny
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL
Typ wejścia
Prąd zmienny, prąd stały
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zakres napięć
28 - 48V
Zakończenie
Kostka zaciskowa
Częstotliwość
2,9kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,687" (42,85mm)
Technologia
Piezoelektryczne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,511" (38,39mm)