SBS12M1PC
Numer produktu DigiKey
458-1419-ND
Producent
Numer produktu producenta
SBS12M1PC
Opis
BUZZER MAGNETIC 44.45MM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Wskaźnik, napęd wewnętrzny Magnetyczne 40 - 200mA 2,075kHz 95dB przy 9V, 10cm Otwór przelotowy Wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SBS12M1PC Modele
Kategoria
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
95dB przy 9V, 10cm
Producent
Mallory Sonalert Products Inc.
Prąd - zasilania
40 - 200mA
Opakowanie
Zbiorcze
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 65°C
Obwód sterownika
Wskaźnik, napęd wewnętrzny
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL
Typ wejścia
Prąd stały
Parametry znamionowe
Medyczne
Zakres napięć
9 - 12V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Częstotliwość
2,075kHz
Zakończenie
Wtyki PC
Technologia
Magnetyczne
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,750" (44,45mm)
Tryb roboczy
Możliwość wyboru dla wtyków
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)