FL1P-10NJ-4-R24V
Numer produktu DigiKey
458-1836-ND
Producent
Numer produktu producenta
FL1P-10NJ-4-R24V
Opis
LED PNL IND RED QUICK CONNECT
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone 35° 24V 20mA Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Kategoria
Prąd
20mA
Producent
Mallory Sonalert Products Inc.
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,394" (10,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Status części
Aktywny
Milikandele znamionowe
1000 - 1500mcd
Typ
LED
Kąt widzenia
35°
Kolor lampy
Czerwone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Kolor soczewki
Czerwone
Stopień ochrony
IP50
Parametry znamionowe
~/=
Bazowy numer produktu
Napięcie
24V