MBH15001-10L/2.0
Numer produktu DigiKey
4573-MBH15001-10L/2.0-ND
Producent
Numer produktu producenta
MBH15001-10L/2.0
Opis
AL HEAT SINK 15X15X10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Stop aluminium Montaż górny
Kategoria
Metoda przytwierdzenia
Klips, taśma termiczna, klej (brak w zestawie)
Prod.
Kształt
Pătrat, Nervuri
Seria
Długość
0,591" (15,01mm)
Opakowanie
Taca
Szerokość
0,591" (15,00mm)
Status części
Aktywny
Wysokość żeberka
0,295" (7,50mm)