MBF37.5006-17P/CU/2.6
Numer produktu DigiKey
4573-MBF37.5006-17P/CU/2.6-ND
Producent
Numer produktu producenta
MBF37.5006-17P/CU/2.6
Opis
AL HEAT SINK 37X37X17MM WITH 12V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Miedź Montaż górny
Kategoria
Metoda przytwierdzenia
Klips, taśma termiczna, klej (brak w zestawie)
Prod.
Kształt
Pătrat, Nervuri pini
Seria
Długość
1,476" (37,50mm)
Opakowanie
Taca
Szerokość
1,476" (37,50mm)
Status części
Aktywny
Wysokość żeberka
0,157" (4,00mm)