MBA33002-21P/CU/3.4Y
Numer produktu DigiKey
4573-MBA33002-21P/CU/3.4Y-ND
Producent
Numer produktu producenta
MBA33002-21P/CU/3.4Y
Opis
CU HEAT SINK 33X33X21MM WITH PIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator BGA Miedź Montaż górny
Kategoria
Metoda przytwierdzenia
Zacisk
Prod.
Kształt
Pătrat, Nervuri pini
Seria
Długość
1,299" (33,00mm)
Opakowanie
Taca
Szerokość
1,299" (33,00mm)
Status części
Aktywny
Wysokość żeberka
0,709" (18,00mm)