MASW-011199-TR0500
Numer produktu DigiKey
1465-MASW-011199-TR0500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1465-MASW-011199-TR0500CT-ND - Taśma cięta (CT)
1465-MASW-011199-TR0500DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MASW-011199-TR0500
Opis
IC RF SWITCH SP4T 44GHZ 22QFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki RF IC ISM SP4T 50Ohm 22-QFN (3x3)
Kategoria
P1dB
28,5dBm
Producent
MACOM Technology Solutions
IIP3
51dBm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Funkcje
Prąd stały zablokowany
Status części
Aktywny
Impedancja
50Ohm
Typ RF
ISM
Napięcie - zasilania
3,15V - 3,45V
Topologia
Refleksyjne
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Obwód
SP4T
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zakres częstotliwości
0Hz - 44GHz
Obudowa / skrzynia
22-VFQFN, podkładka odsłonięta
Izolacja
34dB
Obudowa dostawcy urządzenia
22-QFN (3x3)
Tłumienność
2,6dB
Bazowy numer produktu
Częstotliwość probiercza
44GHz