MAPRST0912-50 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Rohm Semiconductor
W magazynie: 2 553
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Infineon Technologies
Renesas Electronics Corporation
onsemi
Tranzystor RF NPN 65V 5,3A 50W Montaż na podstawie montażowej
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAPRST0912-50
Numer produktu DigiKey
1465-1134-ND
Producent
Numer produktu producenta
MAPRST0912-50
Opis
RF TRANS NPN 65V
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Wzmocnienie
10,16dB - 10,25dB
Producent
MACOM Technology Solutions
Moc - maks.
50W
Opakowanie
Taca
Prąd - kolektora (Ic) (maks.)
5,3A
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
200°C (TJ)
Typ tranzystora
NPN
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - przebicia kolektor-emiter (maks.)
65V