MAAM-011238-TR0100
Numer produktu DigiKey
1465-1866-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1465-1866-1-ND - Taśma cięta (CT)
1465-1866-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAAM-011238-TR0100
Opis
IC RF AMP GPS 100KHZ-50GHZ 12SMT
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wzmacniacze RF IC Przeznaczenie ogólne 100kHz - 50GHz 12-SMT (5x5)
Kategoria
Typ RF
Przeznaczenie ogólne
Producent
MACOM Technology Solutions
Napięcie - zasilania
4V - 6V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania
135mA
Status części
Aktywny
Częstotliwość probiercza
20GHz - 30GHz
Częstotliwość
100kHz - 50GHz