FX-CC-10-C-40K-80-5
Numer produktu DigiKey
2061-FX-CC-10-C-40K-80-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
FX-CC-10-C-40K-80-5
Opis
LED MOD NEUT WHT LNR STRP 4000K
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
35V
Producent
Luxtech, LLC
Lumeny/wat przy prądzie - próba
132lm/W
Opakowanie
Listwa
Prąd - maks.
540mA
Status części
Aktywny
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Typ
Moduł LED
Kąt widzenia
120°
Kolor
Białe, neutralne
Rozmiar / wymiar
5000,00mm x 10,00mm (dł. x szer.) (dł. segmentu 25,40mm)
CCT (K)
3-etapowa elipsa MacAdama 4000K
Wysokość
2,99mm
Konfiguracja
Liniowa listwa oświetleniowa, elastyczna
Typ soczewki
Płaski
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
2400lm
Bazowy numer produktu
Temperatura - próby
85°C