SST-90-W30M-F11-GK700
Numer produktu DigiKey
SST-90-W30M-F11-GK700-ND
Producent
Numer produktu producenta
SST-90-W30M-F11-GK700
Opis
LED SST-90 WARM WHT 3000K
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED SST-90 Białe, ciepłe 3000K 3,15A
Kategoria
CCT (K)
3000K
Prod.
Prąd - próby
3,15A
Seria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
83 (typ.)
Opakowanie
Taca
Rozmiar / wymiar
0,433" x 0,394" (11,00mm x 10,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Nieaktualne
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,067" (1,71mm)
Kolor
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Przestarzałe
Ten produkt nie jest już produkowany.
Alternatywne opcje zakupu
1 575W magazynie