MP-2835-12D2-40-80 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Lumileds
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Lumileds
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla MP-2835-12D2-40-80 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MP-2835-12D2-40-80
Numer produktu DigiKey
1214-MP-2835-12D2-40-80TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MP-2835-12D2-40-80
Opis
LED NEUTRAL WHT 4000K 1411
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED - Białe, neutralne 4000K 2,69V 65mA 120° 1411 (3528 metryczne)
Modele EDA/CAD
MP-2835-12D2-40-80 Modele
Kategoria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Prod.
Prąd - maks.
400mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Kąt widzenia
120°
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kolor
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
CCT (K)
4000K
Obudowa dostawcy urządzenia
1411
Strumień przy 25°C, prąd - próba
37lm (typ.)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Prąd - próby
65mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,69V
Rezystancja cieplna obudowy
12°C/W