CXM-7-27-80-12-AA00-F2-2
Numer produktu DigiKey
CXM-7-27-80-12-AA00-F2-2-ND
Producent
Numer produktu producenta
CXM-7-27-80-12-AA00-F2-2
Opis
LED COB CXM-7 WARM WHT SQU 2700K
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED COB zespoły moduły Układ scalony na płytce (COB) CXM-7 Białe, ciepłe Pătrat
Kategoria
Temperatura - próby
85°C
Producent
Luminus Devices Inc.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
12V
Seria
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Opakowanie
Taca
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
13,00mm x 13,00mm (dł. x szer.)
Typ
Układ scalony na płytce (COB)
Wysokość
1,37mm
Kolor
Białe, ciepłe
Powierzchnia emitująca światło (LES)
Śr. 7,50mm