CXM-22-HS-11-54-AC30-P1-7
Numer produktu DigiKey
1214-CXM-22-HS-11-54-AC30-P1-7-ND
Producent
Numer produktu producenta
CXM-22-HS-11-54-AC30-P1-7
Opis
LED COB SENSUS HORT WHT SQUARE
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED COB zespoły moduły Układ scalony na płytce (COB) Sensus™ Horticulture Białe Pătrat
Kategoria
Temperatura - próby
85°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
51,5V
Seria
Prąd - maks.
2,2A
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
28,00mm x 28,00mm (dł. x szer.)
Wysokość
1,37mm
Kolor
Białe
Powierzchnia emitująca światło (LES)
Śr. 22,00mm
Prąd - próby
1,1A