CXM-14-35-90-36-AA00-F2-3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Luminus Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Oświetlenie LED COB, zespoły, moduły Układ scalony na płytce (COB) CXM-14 Białe, ciepłe Pătrat
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CXM-14-35-90-36-AA00-F2-3
Numer produktu DigiKey
CXM-14-35-90-36-AA00-F2-3-ND
Producent
Numer produktu producenta
CXM-14-35-90-36-AA00-F2-3
Opis
LED COB CXM-14 WARM WHT SQ 3500K
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Temperatura - próby
85°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
35V
Seria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
107lm/W
Prąd - maks.
1A
Status części
Nie do nowych projektów
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
90
Rozmiar / wymiar
18,50mm x 18,50mm (dł. x szer.)
CCT (K)
3-etapowa elipsa MacAdama 3500K
Wysokość
1,37mm
Powierzchnia emitująca światło (LES)
Śr. 13,50mm
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
1800lm (typ.)
Prąd - próby
480mA