CXM-14-35-80-36-AA00-F2-2
Numer produktu DigiKey
CXM-14-35-80-36-AA00-F2-2-ND
Producent
Numer produktu producenta
CXM-14-35-80-36-AA00-F2-2
Opis
LED COB CXM-14 WARM WHT SQ 3500K
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED COB zespoły moduły Układ scalony na płytce (COB) CXM-14 Białe, ciepłe Pătrat
Kategoria
Temperatura - próby
85°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
35V
Seria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
121lm/W
Prąd - maks.
1A
Status części
Aktywny
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Rozmiar / wymiar
18,50mm x 18,50mm (dł. x szer.)
CCT (K)
2-etapowa elipsa MacAdama 3500K
Wysokość
1,37mm
Powierzchnia emitująca światło (LES)
Śr. 13,50mm
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
2038lm (1985lm - 2090lm)
Prąd - próby
480mA