CXM-14-30-80-36-AC00-F2-3
Numer produktu DigiKey
1214-1252-ND
Producent
Numer produktu producenta
CXM-14-30-80-36-AC00-F2-3
Opis
LED COB CXM-14 WM WHT SQ 3000K
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED COB zespoły moduły Układ scalony na płytce (COB) CXM-14 Białe, ciepłe Pătrat
Kategoria
Temperatura - próby
85°C
Producent
Luminus Devices Inc.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
36V
Seria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
117lm/W
Opakowanie
Taca
Prąd - maks.
1A
Status części
Nie do nowych projektów
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Typ
Układ scalony na płytce (COB)
Kąt widzenia
120°
Kolor
Białe, ciepłe
Rozmiar / wymiar
19,00mm x 19,00mm (dł. x szer.)
CCT (K)
3-etapowa elipsa MacAdama 3000K
Wysokość
1,37mm
Konfiguracja
Pătrat
Powierzchnia emitująca światło (LES)
Śr. 13,50mm
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
2030lm (typ.)
Typ soczewki
Płaski
Prąd - próby
480mA