CXM-11-40-90-36-AC00-F2-3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Luminus Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Oświetlenie LED COB, zespoły, moduły Układ scalony na płytce (COB) CXM-11 Białe, neutralne Pătrat
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CXM-11-40-90-36-AC00-F2-3
Numer produktu DigiKey
CXM-11-40-90-36-AC00-F2-3-ND
Producent
Numer produktu producenta
CXM-11-40-90-36-AC00-F2-3
Opis
LED COB CXM-11 NEUT WHT SQ 4000K
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Temperatura - próby
85°C
Producent
Luminus Devices Inc.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
35V
Seria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
101lm/W
Opakowanie
Taca
Prąd - maks.
960mA
Status części
Nie do nowych projektów
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
90
Typ
Układ scalony na płytce (COB)
Kąt widzenia
120°
Kolor
Białe, neutralne
Rozmiar / wymiar
19,00mm x 19,00mm (dł. x szer.)
CCT (K)
3-etapowa elipsa MacAdama 4000K
Wysokość
1,37mm
Konfiguracja
Pătrat
Powierzchnia emitująca światło (LES)
Śr. 11,00mm
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
1695lm (typ.)
Typ soczewki
Płaski
Prąd - próby
480mA