CTM-14-RGBW-24-TW01
Numer produktu DigiKey
1214-CTM-14-RGBW-24-TW01-ND
Producent
Numer produktu producenta
CTM-14-RGBW-24-TW01
Opis
LED CTM14 RGBW
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED COB zespoły moduły Moduł LED - Czerwone, zielone, niebieskie, białe (RGBW) Prostokąt
Kategoria
Temperatura - próby
85°C
Producent
Luminus Devices Inc.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
24V
Opakowanie
Taca
Lumeny/wat przy prądzie - próba
20lm/W czerwone, 135lm/W zielone, 24lm/W niebieskie, 91lm/W białe
Status części
Aktywny
Prąd - maks.
250mA
Typ
Moduł LED
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
90
Kolor
Czerwone, zielone, niebieskie, białe (RGBW)
Kąt widzenia
130°
CCT (K)
2700K
Rozmiar / wymiar
24,00mm x 20,00mm (dł. x szer.)
Długość fali
625nm, 530nm, 458nm
Wysokość
1,58mm
Konfiguracja
Prostokąt
Powierzchnia emitująca światło (LES)
Śr. 14,50mm
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
94lm czerwone, 650lm zielone, 115lm niebieskie, 436lm białe
Typ soczewki
Płaski
Prąd - próby
200mA czerwone, 200mA zielone, 200mA niebieskie, 200mA białe