CIM-14-30-95-36-TC60-F7-3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Luminus Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Luminus Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Citizen
Cree LED
Cree LED
Ilustracja dla CIM-14-30-95-36-TC60-F7-3 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CIM-14-30-95-36-TC60-F7-3
Numer produktu DigiKey
1214-CIM-14-30-95-36-TC60-F7-3-ND
Producent
Numer produktu producenta
CIM-14-30-95-36-TC60-F7-3
Opis
CIM-14-30-95-36-TC60-F7-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED COB zespoły moduły Układ scalony na płytce (COB) Białe, ciepłe Pătrat
Kategoria
Temperatura - próby
85°C
Producent
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
33,1V
Seria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
126lm/W
Opakowanie
Taca
Prąd - maks.
1,2A
Status części
Aktywny
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
95
Typ
Układ scalony na płytce (COB)
Kąt widzenia
120°
Kolor
Białe, ciepłe
Rozmiar / wymiar
19,00mm x 19,00mm (dł. x szer.)
CCT (K)
3-etapowa elipsa MacAdama 3000K
Wysokość
1,40mm
Konfiguracja
Pătrat
Powierzchnia emitująca światło (LES)
Śr. 14,30mm
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
1875lm (typ.)
Typ soczewki
Płaski
Prąd - próby
450mA