CGM-14-40-80-36-TC60-F7-2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Luminus Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Luminus Devices Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Cree LED
Cree LED
Samsung Semiconductor, Inc.
W magazynie: 227
Ilustracja dla CGM-14-40-80-36-TC60-F7-2 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CGM-14-40-80-36-TC60-F7-2
Numer produktu DigiKey
1214-CGM-14-40-80-36-TC60-F7-2-ND
Producent
Numer produktu producenta
CGM-14-40-80-36-TC60-F7-2
Opis
CGM-14-40-80-36-TC60-F7-2
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED COB zespoły moduły Układ scalony na płytce (COB) Białe, neutralne Pătrat
Kategoria
Temperatura - próby
85°C
Producent
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
33,4V
Seria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
170lm/W
Opakowanie
Taca
Prąd - maks.
2,2A
Status części
Aktywny
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
80
Typ
Układ scalony na płytce (COB)
Kąt widzenia
120°
Kolor
Białe, neutralne
Rozmiar / wymiar
19,00mm x 19,00mm (dł. x szer.)
CCT (K)
2-etapowa elipsa MacAdama 4000K
Wysokość
1,40mm
Konfiguracja
Pătrat
Powierzchnia emitująca światło (LES)
Śr. 14,30mm
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
5110lm (typ.)
Typ soczewki
Płaski
Prąd - próby
900mA