CDM-9-3018-90-36-DW01
Numer produktu DigiKey
1214-1558-ND
Producent
Numer produktu producenta
CDM-9-3018-90-36-DW01
Opis
LED MOD CDM WARM WHT RECT 3000K
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED COB zespoły moduły Moduł LED CDM, Human Centric (HCL) Białe, ciepłe Prostokąt
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CDM-9-3018-90-36-DW01 Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
35,5V
Producent
Luminus Devices Inc.
Lumeny/wat przy prądzie - próba
87lm/W
Seria
Prąd - maks.
440mA
Opakowanie
Taca
CRI (wskaźnik odwzorowania barw)
97
Status części
Aktywny
Kąt widzenia
130°
Typ
Moduł LED
Funkcje
Ściemnianie - światło ciepłe
Kolor
Białe, ciepłe
Rozmiar / wymiar
15,00mm x 12,00mm (dł. x szer.)
CCT (K)
1800K - 3000K
Wysokość
1,58mm
Konfiguracja
Prostokąt
Powierzchnia emitująca światło (LES)
Śr. 9,50mm
Strumień świetlny przy prądzie/temperaturze
925lm (typ.)
Typ soczewki
Płaski
Prąd - próby
300mA
Bazowy numer produktu
Temperatura - próby
85°C