ZPCX002M561E
Numer produktu DigiKey
4491-ZPCX002M561ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Zowie Technology Corporation
Numer produktu producenta
ZPCX002M561E
Opis
CAP ALUM POLY 560UF 20% 2V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 µF 2 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe 2917 (7343 metryczne) 6mOhm 2000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Producent
Zowie Technology Corporation
Temperatura robocza
-55°C - 135°C
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
7500 mA @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozstaw odprowadzeń
0,063" (1,60mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Typ
Polimer
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,075" (1,90mm)
Pojemność
560 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,102" x 0,039" (2,60mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
2 V
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6mOhm