SMAJ40CA
Numer produktu DigiKey
4491-SMAJ40CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ40CA
Opis
TVS 400W DIODE 40VWM BiDir SMA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
64,5V Zacisk 6,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
64,5V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6,2A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
40V
Napięcie - przebicia (min.)
44,4V