RLP0810-681K-PET
Numer produktu DigiKey
4491-RLP0810-681K-PET-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLP0810-681K-PET
Opis
FIXED IND 680UH 0.25A 1.66 OHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 0.25 A 1,66Ohm Promieniowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
1,66Ohm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)