RLP0810-331K-PET
Numer produktu DigiKey
4491-RLP0810-331K-PET-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLP0810-331K-PET
Opis
FIXED IND 330UH 0.35A 900 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 0.35 A 900mOhm Promieniowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,3A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
900mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)