RLP0810-152K-PET
Numer produktu DigiKey
4491-RLP0810-152K-PET-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLP0810-152K-PET
Opis
FIXED IND 1.5MH 4.3 OHM TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 mH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 4,3Ohm Promieniowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
600mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
4,3Ohm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)