RLP0810-151K-PET
Numer produktu DigiKey
4491-RLP0810-151K-PET-ND
Producent
Numer produktu producenta
RLP0810-151K-PET
Opis
FIXED IND 150UH 0.6A 400 MOHM TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 0.6 A 400mOhm Promieniowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2,1A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
400mOhm
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Materiał - rdzeń
Obudowa dostawcy urządzenia
Promieniowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)