AL0410-220K-T
Numer produktu DigiKey
4491-AL0410-220K-TTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
AL0410-220K-T
Opis
FIXED IND 22UH 0.41A 840 MOHM TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 0.41 A Maks. 840mOhm Osiowa
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 840mOhm
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Q przy częst.
60 przy 2,52MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Tolerancja
±10%
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,394" (4,00mm x 10,00mm) (śr. x dł.)