1.5KE30CA
Numer produktu DigiKey
4491-1.5KE30CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE30CA
Opis
TVS 1500W 30Vbr Bi-Dir DO-201AE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
41,4V Zacisk 36,7A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201AE
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
41,4V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
36,7A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Status części
Aktywny
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
25,6V
Obudowa / skrzynia
DO-201AE, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
28,5V